1 2 3 4 5

Společnost Neptunus se specializuje na pronájem

Společnost Neptunus se specializuje na pronájem

Společnost Neptunus se specializuje na pronájem

Společnost Neptunus se specializuje na pronájem

Společnost Neptunus se specializuje na pronájem

stanů a dočasných staveb pro potřeby akcí.


Zavolejte mi
Kontakt

Společnost Neptunus se specializuje na projektování, výrobu a pronájem stanů a dočasných staveb pro potřeby akcí, ale i snadno demontovatelných budov.
Akce jako prestižní dostihy Royal Ascot, závody F1 na Francorchamps, olympijské hry, tenisový turnaj ve Wimbledonu, ale také prezentace nových výrobků Audi, BMW, Mercedes nebo Philips mohly uchvacovat svým třpytem mj. také díky stanům a dočasným budovám společnosti Neptunus.

Neptunus je nejlepší partner při pořádání malých i velkých akcí!

Také vámi organizovaná akce musí uchvacovat a oslňovat. Proto je vaší nejlepší volbou společnost Neptunus, odborník na výstavní stany a dočasné budovy nevšedního charakteru. Nabízíme neuvěřitelně široké spektrum produktů;
od budov o ploše od 10 m² po konstrukce přesahující dokonce i 20 000 m², od základního vybavení po skutečný luxus. Díky bohaté paletě výrobků a možnosti spojování stanů do různých kombinací s dalšími stany nebo existujícími budovami vám zajistíme vhodné řešení pro vaše události. Bez ohledu na jejich velikost.

Inovativnost, znalosti a kvalita

Za inovativnost vděčíme tomu, že od okamžiku založení, tedy před 80 lety, společnost Neptunus sama navrhuje a vytváří své výrobky. Kromě toho naše vývojové a výzkumné oddělení se neustále snaží vyvíjet a uvádět na trh ty nejkvalitnější výrobky, pevné i nejvíce novátorské.
Příkladem takovéhoto produktu je první třípatrová hala na světě zbudovaná společností Neptunus a konstrukce Alure Globe, Ocean a Evolution. Tyto dočasné stavby pro akce se vyjímají mezi ostatními a akcím dodávají výjimečný charakter. Jsme také předním producentem na trhu stanů a dočasných konstrukcí. Nabízíme rychlá prostorová řešení s nezpochybnitelnou kvalitou, čímž zaručujeme flexibilitu vašeho projektu na každé úrovni.

Podívejte se na nepřeberné množství možností, které nabízíme! Překvapíme vás rozmanitostí a obrovským rozsahem našeho spektra produktů!

Společně s vámi najdeme řešení, které zajistí vhodný prostor pro vámi pořádanou akci. Bez ohledu na to, zda to bude sportovní nebo podniková akce, předváděčka nového výrobku, veletrh, kluziště nebo nějaká jiná zimní událost.

Více informací najdete v sekci produkty. Podrobnější informace ohledně individuálních objednávek vám poskytnou naši konzultanti na telefonním čísle +31 77 462 24 44. Můžete také využít kontaktní formulář.

» Přečtěte si více

« Přečtěte si méně