Neptunus jako zaměstnavatel

Neptunus je skutečný rodinný podnik, nyní je řízen již třetí generací rodiny Eilersových. Firma s tak bohatými tradicemi se každý den snaží poskytovat zákazníkům co nejlepší služby i produkty. A díky vysoce kvalitním výrobkům a dokonalým službám se firma Neptunus opravdu stala nejlepším odborníkem na dočasné konstrukce. Za tento úspěch společnost vděčí mimo jiné svým pracovníkům, kteří se vyznačují ambicemi, ochotou dělat, vírou ve smysl vykonávané práce, angažovaností při poskytování služeb a profesionálním přístupem.

Snažíme se vytvářet zdravé pracovní prostředí, kde nejdůležitější jsou motivace, profesionalismus, vstřícnost vůči zákazníkům a inovace. V našem podniku se tedy pracuje v neformální atmosféře, při dobré komunikaci a rychlém jednání.

Společnost Neptunus nabízí práci bohatou na výzvy, ale i dobré sekundární pracovní podmínky.

Práce ve společnosti Neptunus

Při práci ve společnosti Neptunus se můžete nakazit „virem Neptunus“, což znamená, že všude kolem sebe si začnete všímat konstrukcí této firmy. Například stanů na sportovních akcích nebo dočasných sportovních hal či supermarketu. Obrovský rozsah působnosti společnosti Neptunus lze zaznamenat teprve, když zde budete pracovat.

Pokud cítíte, že toto je právě něco pro vás a chtěli byste se stát součástí 200členného týmu pracovníků Neptunus, zkuste se podívat na naši nabídku volných míst. Třeba se i vy stanete brzy členem našeho týmu.

Těšíme se na vaši zprávu v podobě motivačního listu a strukturovaného životopisu.
Zašlete nám motivační list a životopis na adresu hr@neptunus.eu
+31 77 462 24 44

Zavolejte mi
Kontakt